zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

Share | 
 

 Britney nėn hetime pėr keqtrajtim tė fėmijėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: Britney nėn hetime pėr keqtrajtim tė fėmijėve   Wed Sep 26, 2007 11:40 pm

Qėkur Kevin i ėshtė kėrcėnuar se do t’ia marrė fėmijėt Britney ėshtė bėrė bionde dhe rregulluar, mirėpo gjyqi menjėherė e ka thirrur nė seancė. Dėshmitarėt pohojnė qė ajo ju ka vėnė fėmijėve alkool nė biberon.

Edhe pse aktualisht e ndajnė pėrkujdesjen ndaj fėmijėve, Kevin Federline nėpėrmes avokatit tė tij i shtyrė nga skandalet e ish gruas sė tij Britney, ka kėrkuar qė fėmijėt t’i pėrcaktohen vetėm atij. Nė tregim ėshtė pėrfshirė edhe shėrbimi social i Los Angelesit duke thirrur dje njė seancė gjyqėsore tė menjėhershme pėr shkak dyshimeve nė sigurinė e fėmijėve.

Qė Britney ėshtė njė nėnė e dobėt ėshtė parė edhe me lindjen e djalit tė parė, Sean Preston tė cilin e mbante nė krahė derisa voziste automjetin, e nė disa raste edhe pėr pak sa nuk iu rrėzonte. Atėherė ajo i ishte nėnshtruar vėrejtjeve, mirėpo tani kur problemi ėshtė sjellė para gjyqit, ish princesha e popit ka gjasė qė do tė paguajė pėr gabimet e saj.

Gjyqit i janė paraqitur njė numėr i madh dėshmitarėsh pėr shkak tė neglizhencės sė saj, pasi qė ėshtė marr vesh se ajo iu ka bėrtitur djemve tė saj se kanė lindur gabimisht dhe i ka mbajtur ata tėrė natėn zgjuar nė mėnyrė qė tė flenė mė gjatė nė mėngjes. Ajo ėshtė akuzuar edhe pėr dhėnie tė ushqimit jo tė shėndoshė fėmijėve dhe se nuk u ka mbajtur higjienėn orale prej sė cilės fėmijėve u janė prishur dhėmbėt.

"Pinė para fėmijėve. Nė fillim kjo i ka ndihmuar tė lirohet dhe tė mos jetė aq e nervozuar. Mirėpo me kohė ajo filloi tė pijė sė tepėrmi andaj shėrbyeset ėshtė dashur tė pėrkujdesen pėr fėmijėt", pohojnė njerėzit qė kanė punuar brenda nė familje, nė mesin e tė cilave edhe ish shėrbyeset, tė cilat betohen qė e kanė parė Britneyn duke futur alkool nė biberonėt e fėmijėve qė tė qetėsohen dhe tė flenė mė shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemraaa.forumotion.com
 
Britney nėn hetime pėr keqtrajtim tė fėmijėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: Art & Kultur :: Per VIP-
Kėrce tek: