zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

Share | 
 

 Cili film shqiptar ju pelqen me shume?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: Cili film shqiptar ju pelqen me shume?   Wed Sep 26, 2007 11:55 pm

Cili film shqiptar ju pelqen me shume?dhe mos i bini shkurt te thoni asnje

Kush nuk i pelqen filmat shqiptare te mos shkruaje fare ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemraaa.forumotion.com
 
Cili film shqiptar ju pelqen me shume?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: Art & Kultur :: Aktrimi-
Kėrce tek: