zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

Share | 
 

 Ushqimi qe smund ta gjesh tjeter vecse made in Albania?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: Ushqimi qe smund ta gjesh tjeter vecse made in Albania?   Wed Sep 26, 2007 11:56 pm

Ushqimi qe smund ta gjesh tjeter vecse made in Albania?


Ushqimin qe te ka marre malli te hash qe nuk ke mundesi ta gjesh ne vendin ku jetoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemraaa.forumotion.com
 
Ushqimi qe smund ta gjesh tjeter vecse made in Albania?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: Art & Kultur :: Shqiperia Dhe Shqipetaret-
Kėrce tek: