zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: pershendetje   Tue Sep 25, 2007 1:36 am

Pershendetje per anetaret qe jane online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemraaa.forumotion.com
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: :: Prezantime Ndjenja Dhe Pershendetje:: :: Pershendetje dhe urime-
Kėrce tek: