zemra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

 

 Prsh te Gjithve anetarve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 25
Age : 39
Registration date : 19/09/2007

Prsh te Gjithve anetarve Empty
MesazhTitulli: Prsh te Gjithve anetarve   Prsh te Gjithve anetarve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 1:34 am

Mire se erdha un si anetar i vjeter qe jom jo dhe aq i vjeter por mund te keme tre apo dy e gjysem qe jam i rregjistruar por gjate gjith kesaje kohe kam qene ne burgosur ne forumit keshtuqe nuk mu lejonte te hyja ketu nejse pak rendesi ka kjo gje por doja tju thoja qe ja kalofshit sa me mire ne forum normale bashke me mua dhe ju pershndes te gjithve si ato qe me njohin mire dhe ato qe nuk me njohin dhe qe jan te rinje ne kete forum por ne vencanti pershendes njeren qe i nis nicku i saje me V.dhe i pefundon me I. e kupton vete ajo se kush eshte e kam si shpirte nuk dua ti prononsoj te gjithe nick sepse dua qe ta kuptoje vete uhh qu lodha duke shkruajtur se me kishte marre malli por po me lodhen gishtat Very Happy gjithsesi shpresoj qe tja kalojme sa me mire midis shkove dhe shoqeve ketu ne forum edhe njehere pershendetje te gjithveeee dhe ne vcanti ate qe theksova me lart e dua shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://zemraaa.nice-topic.com
 
Prsh te Gjithve anetarve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: :: Prezantime Ndjenja Dhe Pershendetje:: :: Prezantoni veten ne forum-
Kėrce tek: