zemra

mire se vini
 
PortalliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimistinechatfoto galeri

Share | 
 

 Cila veshje ju pelqen me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 25
Age : 33
Registration date : 19/09/2007

MesazhTitulli: Cila veshje ju pelqen me shume   Wed Sep 26, 2007 11:44 pm

Cila veshje ju pelqen

love_____arsim_____love
and
like_____cima______likeme shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zemraaa.forumotion.com
 
Cila veshje ju pelqen me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
zemra :: Art & Kultur :: (Bukuria) Moda Dhe Estetika-
Kėrce tek: